Ju mund të prenotoni një ambient ekskluziv në vilën e drurit, në kupolën e madhe ose në njërën nga verandat për të festuar një ditëlindje, përvjetor, apo gëzim tjetër familiar, për një event me kolektivin apo partnerët, një drekë apo darkë pune, një Private Dinning, etj. Ne kemi ideuar disa menu që mendojmë se janë të përshtatshme për raste të tilla.

Stafi ynë do të jetë në dispozicionin tuaj për të diskutuar rreth këtyre menuve apo dhe për të ideuar nga e para një menu që të jetë më afër kërkesave apo specifikave tuaja!

Çmimi: 2600 lekë/person

Çmimi: 2600 lekë/person

 • Pite me vaj ulliri, rigon dhe djathë dele
 • Sallatë Caesar
 • Caprese me brokoli dhe pomodorini
 • Djathë dhie i shoqëruar me ullinj dhe speca të pjekur
 • Patate të freskëta, të skuqura
 • Kroketa kungulli
 • Fasule pllaqi të pjekura në furrë me domate dhe dafinë
 • Bërxollë viçi qumështi e pjekur në zgarë dhe e shoqëruar me patate
 • Ujë lajthiza 500 ml
 • Pije freskuese (me përjashtim të pijeve energjike)
 • Verë e hapur, e bardhë/e kuqe
 • Birrë me kriko

Prenotoni tani eventin tuaj!